team_resize

Ekibimiz

Ortaklarımız kendi alanlarında meslektaşları, müvekkilleri ve genel olarak hukuk dünyası tarafından en iyi avukatlar arasında kabul edilmektedir. Büromuz başarısını, özellikle büro ortaklarının yoğun kişisel çalışmalarının sonucunda kazanmış oldukları üstün tecrübe birikimine borçludur; büromuzu kendi alanında rakipsiz kılan da budur.

Müvekkillerimize sürekli olarak üstün danışmanlık hizmetleri sağlayabilmek için şirket bünyesinde mesleğinde zirvede, uzman, esnek ve girişimci avukatlar bulundurmaya özen gösteriyoruz. Şirketin her üyesine, kariyerlerinin her aşamasında dünya standartlarında eğitim, gelişim ve bilgi yönetimi sağlamaktayız.

Sarıkatipoğlu’nda çalışmak küresel bir zihin yapısına sahip olmanın yanında hareketli ve çevik, aynı zamanda müvekkillere ve piyasa fırsatlarına karşı duyarlı olmak anlamına gelmektedir. Tercihleri gerek şirket bünyesinde kalmak, gerekse de kariyerlerine farklı bir yerde devam etmek olsun, ekibimize bağlılığımız onlara başarı vizesi olacak üstün bir kariyer deneyimi sunmamızı sağlamaktadır. Farklı bakış açılarının şirket kültürünü zenginleştirdiğine ve müşterilerimize daha uygun çözümler sunabilmemize yardımcı olduğuna inanıyoruz. Büromuz ekiplerinde çeşitliliği desteklediğinden, avukatlarımız farklı kültürel altyapılara sahiptir.

Sarıkatipoğlu, kişilere yükselebilecekleri, kucaklayıcı ve meritokratik bir kültür sunar.