carrier_resize

Kariyer

Faaliyet alanımız ve ticari hizmet gruplarımız genelinde en kalifiye bireylere hitap ederek; onları geliştirmek ve uzun-vadeli çalışmalar yapmak konusunda kararlıyız. Elde ettiğimiz devamlı başarı, çalışanlarımıza herkesin verdiğimiz üstün hizmetin müşterilerimize aktarılmasına katkıda bulunan rollere sahip olduğu; destekleyici, kucaklayıcı ve motive edici bir ortam sunabilme becerimizden kaynaklanmaktadır.

Avukatlarımıza, yeni mezunlara ve idari destek çalışanlarına zorlayıcı, ödüllendirici ve rakiplerimizinkinden çok farklı olduğuna inandığımız bir ortamda sıra dışı kariyer fırsatları sunuyoruz.

Değerlerimize uyum sağlayabilecek ve lider bir hukuk şirketi olma vizyonumuza ulaşmamıza yardımcı olacak üstün yetenekli bireyler arıyoruz. Karşılığında ise, uzun ve verimli bir kariyer inşa ederek başarılarının karşılığını alabilecekleri dinamik ve çok kültürlü bir ortam sunuyoruz.

Büromuz gerek ilgili tek bir uzmanlık alanında, gerekse de farklı kültürlere sahip avukatların birlikte çalıştıkları birden fazla uzmanlık alanını içeren konularda iyi takım çalışması ve esnekliğe çok önem vermektedir. Çalışanlarımızın kariyerleri boyunca geniş bir proje ve dava yelpazesinde farklı kişiler ile çalışabilmesi için yüksek oranda dönüşümlü bir iş akışı sağlamaktayız. Faaliyet alanlarımızın çoğunda çalışanlarımız
hem anlaşma süreçlerine hem de hukuki davalara dâhil olmaktadır. Bu nedenle çalışanlarımız yaptıkları işi tüm boyutlarıyla ele alabilecek bir kapasiteye ulaşmaktadır.

İş fırsatlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuru yapmak için lütfen info@sarikatipoglu.av.tr  adresine e-posta gönderiniz.