construction-real-estate

İnşaat & Gayrimenkul

Sunduğumuz hizmetler, her türlü ölçek ve yapıyı içeren tüm gayrimenkul geliştirme projelerini kapsamaktadır. Belediye izinlerinden finansmana, inşaattan nihai daire satışlarına kadar sürecin her aşamasında müvekkillerimize projelerinde ihtiyaçları olan desteği sağlamaktayız.

Ekibimiz müvekkillerinin ihtiyaçları ve şartlarını da göz önünde bulundurarak, ticari mülklerin devralınması ve temliki ile ilgili her türlü konudaki işlemlerin anlaşma ve tamamlanma süreçlerinde müvekkillerine destek olmaktadır. Gayrimenkul sektöründe; imar geliştirme ve planlama, Kat Mülkiyeti Kanunu anlaşmazlıkları ile ilgili davaların yürütülmesi, Kat Karşılığı İnşaat sözleşmelerinin hazırlanması, Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmeleri, Yönetim Planları ve İrtifak ve Kat Mülkiyeti Haklarının tesis edilmesi hususları uzmanlık alanlarımız dâhilindedir.

Kredi alanların gayrimenkul işlemleri ile ilgili finansman hususunda yasal danışmana ihtiyaç duyması halinde hem teminatlı hem de teminatsız finansman ihtiyaçlarına pratik çözümler sunuyoruz. Bu tür finansman taahhütleri müzakerelerinde, daha sonra çok daha büyük problemlere dönüşmemeleri açısından önemli sorunları en baştan çözmeye odaklanıyoruz.

sarikatipoglu

About sarikatipoglu

Adres: Konaklar Mah. Meşeli Sok. No.3
4. Levent / Beşiktaş
İstanbul / Türkiye
Telefon: +90 212 806 65 41
E-mail: info@sarikatipoglu.av.tr

© 2024 Sarıkatipoğlu Hukuk Bürosu